300 ученици се включиха в поредното издание на Общинския ученически турнир по плуване
300 ученици взеха участие в Общинския ученически турнир по плуване, който се проведе на плувен комплекс „Приморски“ в морската столица по случай Международния ден на детето – 1 юни и бе открит от директорът на ОП „Спорт – Варна“ Юрджан Ахмед.
Турнирът, организиран от Дирекция „Спорт“ при Община Варна, премина при голям интерес от страна на малчуганите и техните родители. Надпреварата се проведе в четири възрастови групи за момичета, момчета, девойки и юноши, като победителите в комплексното класиране по възрастови групи са следните:
Възрастова група 2–4 клас
СУ „Найден Геров“
СУ „Св. Климент Охридски“
ОУ „Ангел Кънчев“
Възрастова група 5–6 клас
ОУ „П. Р. Славейков“
МГ „Д-р Петър Берон“
СУ „Св. Климент Охридски“
Възрастова група 7–8 клас
Първа езикова гимназия
МГ „Д-р Петър Берон“
ОУ „П. Р. Славейков“
Възрастова група 9–11 клас
МГ „Д-р Петър Берон“
Първа езикова гимназия
ПМГ „Акад. Методий Попов“




