Партньор на Проватон
 Рашките решават кметския вот във Варна, Бургас, София и Пловдив. Портних, Димитър Николов, Фандъкова и Зико нямат грижа

Рашките решават кметския вот във Варна, Бургас, София и Пловдив. Портних, Димитър Николов, Фандъкова и Зико нямат грижа

Сподели в

“Позитано”20 не бива да има никакви илюзии ,че може да спечели във Варна, Бургас, София и Пловдив – кандидатите на ГЕРБ печелят в тези знакови за рашките областни центрове.

Политическите секретари на руското посолство обявиха своите фаворити в тесен “дипломатически кръг” на обед в Резиденцията в навечерието на новия политически сезон и предизборната кампания.
Иван Портних е техният любимец – печели на първи тур с огромна разлика, диаспората на руснаците е впрегната по райони за кампанията му от врата на врата. Резидентът на ГРУ е базиран във Варна – играе го Смотрящий на “момчетата от Челябинск”…

(“Иван няма грижа за победа на първи тур. Руснаците са казали на техните хора в БСП изобщо да не се натягат и те вдигат дежурно за кмет моята приятелка проф. Анелия Клисарова за кмет за “почетна загуба””, отсече един от най-опитните изборджии във Варна.)

alt

Иван Портних и Н.Пр. Владимир Климанов, генерален консул на РФ във Варна, който повече от 25 (!) години е в България – от “пресаташе” на посолството, генерален консул в Русе и т.н.
Димитър Николов е икономическата им съставляваща в операциите на терен – “фирмите на прикритие” на ГРУ нямат проблеми в неговата зона на отговорност. Бургас ще счупи рекордите на Т.Ж. – 90% ще гласуват за “наш Дмитрий”.
Йорданка Фандъкова е тайната перличка на резидентурата на СВР в София – може би и тя не е в час колко оперативни на руското разузнаване е приела на “консултации” в кабинета си за Паметника на Съветската армия на пъпа на столицата – обедите и вечерите в посолството са “друга водка”.
Здравко Димитров-Зико, най-близкият приятел на почетния консул на РФ в Пловдив Георги Гергов, след Бойко Борисов, тоже е избор на рашките. Той ще бъде кмет на Пловдив, колкото и да напира Славчо Атанасов.
Това са четиримата фаворити на рашките, но те ще защитят интересите си в Русе и Благоевград, много важни точки за ГРУ – там кметове също ще са кандидатите на ГЕРБ. Видин също ще е на ГЕРБ.
Рашките не оставят нищо на случайността – контролът на граничните пунктове им е приоритет. Американците хванаха армията, след като проявиха почти библейско търпение, на руснаците им остана Терена и администрирането на “ехалето” чрез кметовете и те не ги изпускат.
bgsniper.com

Редакция "Силна Варна"

Подобни новини

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *