Партньор на Проватон
 Etro на 50 години… и то какви! (ГАЛЕРИЯ х2)

Etro на 50 години… и то какви! (ГАЛЕРИЯ х2)

Сподели в

Основана през 1968г. oт Джимо Етро, модната къща Etro празнува 50-ти юбилей със специална изложба, която разказва корените и културата на марката. Музея на културата в Милано отваря врати за изложбата “Etro: Generation Paisley” от 22 септември до 14 октомври, напълно безплатно за любителите на модата и по-конкретно на Etro. Самата Вероника Етро намекна, че тази изложба може да прерастне в турне.

Вероятно няма човек, който да не познава марката и дори да не знаем предварително, че това са творби именно на Etro, можем да ги разпознаем по типичните щампи и шарки, които използват – уникални и неповторими.
Освен всичко, в официалния си сайт, по типичия неповторим почерк на Etro, са подредени година по година, историята и развитието на марката. Може да разгледате тук.
И дизайнерите на едноименната марка не приключват до тук. Специално за 50-тата годишнина, те пуснаха колекция с името “ETRO50”.

 

Ка́трин Арейби

Редакция "Силна Варна"

Подобни новини

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *